افزایش عمر باتری موبایل و تبلت

1 مرداد 1397

اگر از کاربران اندروید هستید و از عمر باتری یا سرعت دستگاه خود راضی نیستید این مطلب را از دست ندهید، یک راهنمای ساده برای افزایش سرعت دستگاه و کاهش مصرف باتری آن به طرز قابل توجه در ادامه مطلب وجود دارد که دوستش خواهید داشت.

برنامه فیس بوک و پیام رسان (مسنجر) آن معمولا روی اکثر دستگاه های اندرویدی به صورت پیشفرض نصب شده است. برخی کاربران اما خود این دو برنامه را نصب می کنند. اگر از این دسته کاربران هستید باید بگوییم مشکل همینجاست، همین ۲ برنامه.

 برنامه فیس بوک و پیام رسان آن می توانند ۲۰% مصرف باتری بیشتر و ۱۵% عملکرد ضعیف تر را سبب شوند، به عبارت دیگر با حذف این دو برنامه تا ۲۰% در مصرف باتری صرفه جویی و برنامه ها تا ۱۵% سریع تر اجرا خواهند شد

نام اپلیکیشن فیسبوک عمدتاً در میان پر مصرف ترین نرم افزارهای موبایل به چشم می خورد و کاربران زیادی نسبت به این موضوع انتقاد دارند. البته پیشتر این شبکه اجتماعی نسبت به رفع مشکل در سیستم عامل iOS وعده داده بود، اما با این وجود برخی کاربران پلتفرم اندروید از انتظار برای رفع مشکل از طرف فیسبوک صرف نظر کرده و با حذف اپلیکیشن، مرورگر دستگاه خود را برای مراجعه به نسخه وب این سرویس مورد استفاده قرار می دهند.
 

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.