از طریق اپلیکیشن Notifyr ناتفیکیشین های آیفون بر روی سیستم‌های مک مشاهده کنید

1 مرداد 1397

برنامه‌ی Notifyr  اپلیکیشنی است که امکان مشاهده‌ و دریافت Notificationهای دستگاه‌های ios را به صورت زنده بر روی سیستم‌های مک نیز فراهم می‌کند و در دو نسخه‌ی مختلف برای گوشی آیفون و سیستم مک ارائه شده است. البته مخاطبان علاقه‌مند برای تهیه‌ و خرید این اپلیکیشن مجبور هستند تا مبلغ 4 دلار و 99 سنت هزینه کنند.

برنامه‌ی Notifyr از طریق نمایش همزمان و فوری Notificationهای ارسالی برای دستگاه‌های ios بر روی سیستم مک کاربر، امکان استفاده‌ی همزمان و هماهنگ از ios را در کنار سیستم‌های مک برای مخاطبان ساده‌تر می‌کند و به کمک این برنامه، کاربر می‌تواند پیام‌های دریافتی برای WhatsApp و Facebook را بر روی سیستم مک خود مشاهده کند و از followerهای تازه‌ای که به صفحه‌ی اینستاگرام یا توئیتر وی پیوسته‌اند، در لحظه اطلاع و آگاهی کسب کند.

بدین طریق اپلیکیشن Notifyr نه تنها مخاطب را هنگام کار کردن با سیستم مک از سر زدن گاه و بیگاه به دستگاه ios خود برای اطلاع از اعلان‌های جدید، بی‌نیاز می‌کند، بلکه با خبررسانی در مورد محتوا و کیفیت اعلان دریافتی به کاربر کمک می‌کند تا به پیام‌های مهم بلافاصله پاسخ دهد و وارسی دقیق‌تر پیغام‌های نه چندان پر اهمیت را به زمان دیگری موکول نماید.

البته همیشه نیز این امکان وجود خواهد داشت تا کاربر صدای اعلان‌های دریافتی را بر روی سیستم مک خود قطع کند تا دیگر هنگام انجام کارهایی که نیازمند تمرکز و دقت زیاد هستند، دچار اشتباه و خطا نشود.

 

از آن جا که اپلیکیشن Notifyr از فناوری بلوتوث 4.0 LE برای برقراری ارتباط با سیستم‌های مک استفاده می‌کند، حتی اگر در تمام مدت یک روز کاری نیز فعال باشد، انرژی زیادی را از باتری دستگاه شما نخواهد گرفت و در مجموع برنامه‌ی بسیار کم‌مصرفی محسوب می‌شود، البته پیش از نصب این برنامه باید مطمئن شوید که سیستم مک شما جزو نمونه‌های خیلی قدیمی به حساب نمی‌آید و امکانات لازم را برای سازگاری با قابلیت‌های مختلف Notifyr در اختیار دارد.

اپلیکیشن Notifyr امکان ارسال تمامی Notificationها را از روی دستگاه‌های ios بر روی سیستم‌ مک دارا می‌باشد، اما از آن جا که عموماً اعلان تمامی برنامه‌ها برای مخاطب با ارزش و پر اهمیت تلقی نمی‌شوند، برنامه‌ی Notifyr به کاربران برنامه امکان می‌دهد تا با دستچین اپلیکیشن‌های مختلف، اعلان‌های کم اهمیت‌تر را با توجه به برنامه‌ی مورد نظر خود، غیر فعال کنند.

برای فعالسازی Notifyr کافی است تا تنها یک بار سیستم مک خود را به گوشی آیفون مورد نظر خود متصل کنید، بدین ترتیب هر زمان که دستگاه‌های شما در فاصله‌ی مناسب نسبت به یکدیگر قرار داشته باشند، می‌توانید از امکانات مختلف اپلیکیشن Notifyr بر روی سیستم مک خود بهره‌مند شوید.

در مجموع اپلیکیشن Notifyr ابزار بسیار توانمندی برای آن دسته از کاربرانی محسوب می‌شود که از دستگاه‌های ios در کنار سیستم‌های مک استفاده می‌کنند، در صورتی که شما نیز کاربر مک و ios هستید، بهتر است بخت امتحان و کار کردن با این برنامه را از دست ندهید و اگر خیلی با قیمت تعیین شده برای آن مشکلی ندارید، از قابلیت‌های متنوع این برنامه بر روی دستگاه‌های خود بهره‌مند شوید.

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.