اینستاگرام اندروید به قابلیت 3D Touch مجهز شد

1 مرداد 1397

 یکی از اولین اپلیکیشن‌هایی که از قابلیت لمس سه‌بعدی اپل استفاده کرد اینستاگرام بود که می‌توانید در آن با فشار روی صفحه بدون ورود به تصاویر آن‌ها را بزرگ‌تر ببینید.قابلیت لمس سه بعدی اپل مشخصه جدید فوق العاده ای است که در دستگاههای iPhone 6s و iPhone 6s Plus ارائه شده و حال این شرکت درصدد ان است تا اکثریت اپلیکیشن های خود را به پشتیبانی از این مشخصه دراورد.اینستاگرام یکی از این نرم افزارها می باشد و ظاهرا نسخه اندرویدی این برنامه مشخصه ای مشابه با فناوری اپل را به ارمغان می اورد.

ویژگی ۳D Touch  اینستاگرام  این امکان را فراهم می‌کند  که  وقتی فشار بیشتری روی هر تصویر وارد می‌کنید، عکس را به حالت زوم نشان داده شود. اگر پس از آن انگشتتان را به سمت وسط عکس بکشید، عکس از حالت زوم خارج می‌شود و به حالت نرمال بازمی‌گردد و اگر به‌جای این کار به سمت یکی از دکمه‌های زیر عکس بروید، می‌توانید مستقیما آن تصویر را لایک کنید یا به اشتراک بگذارید. همچنین هنگامی که روی یکی از این دکمه‌ها انگشتتان را نگه دارید، اطلاعات بیشتری نیز دریافت می‌کنید.

قابلیت جدید اینستاگرام اندروید، به اندازه تکنولوژی 3D Touch اپل کاربردی نیست و ضمنا نمی توان از مزایای آن در صفحه خانه هم بهره گرفت. با این وجود، بودنش بهتر از نبود آن است و تجربه اش خالی از لطف نخواهد بود.نسخه جدید اینستاگرام (v7.13.0) را می توانید هم اکنون از گوگل پلی دریافت کنید.

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.