آموزش نامرِئی کردن پوشه های ایفون

1 مرداد 1397

 مخفی کردن اپلیکیشن‌ها و Shortcutها در پوشه‌ای نامرئی بر روی آیفون و آیپد

 والپیپر درست را انتخاب کنید؛نکته‌ی مهم در مورد این ترفند انتخاب والپیپر درست با رنگ مناسب می‌باشد، بدین ترتیب رنگی که به درستی انتخاب شده باشد به مخاطب امکان می‌دهد تا سایه‌ی مربوط به پوشه‌ها را بر روی صفحه‌ی نمایش پنهان سازد و از این طریق فایل‌های مختلف را بر روی اسکرین دستگاه استتار نماید. عموماً رنگ‌های سپید و خاکستری برای این منظور بسیار مناسب هستند و زمینه‌ی مناسبی را برای استتار پوشه‌ها فراهم می‌سازند. در صورت تمایل می‌توانید از لینک‌های زیر برای دانلود والپیپرهای مناسب این کار کمک بگیرید. به این مسأله نیز توجه داشته باشید که شما همچنان می‌توانید از هر تصویری که دوست دارید برای تزئین صفحه‌ی  lock screen دستگاه خود استفاده کنید و پس‌زمینه‌ی دستگاه را با هر عکسی که دوست داشتید، بیارایید. برای استفاده از این ترفند تنها لازم است تا اسکرین خانه‌ی آیپد یا آیفون شما به والپیپری با رنگ مناسب تجهیز شده باشد.

ممکن است در آیفون‌های با مدل‌های جدیدتر مجبور شوید تا از حالت Zoomed برای دستیابی به نتیجه‌ی بهتر استفاده کنید. بهتر است قبل از اعمال هر تغییری ابتدا والپیپر انتخاب شده را در هر دو حالت Zoomed یا Standard انتخاب کنید و سپس وضعیتی را که برای گوشی شما بهتر است را انتخاب نمایید.

میزان شفافیت صفحه‌ی نمایش را تغییر دهید؛

قبل از این که والپیپر انتخاب شده را بر روی دستگاه خود ذخیره کنید، لازم است تا تغییراتی را در میزان شفافیت صفحه‌ی نمایش دستگاه خود ایجاد کنید. برای این منظور می‌توانید به قسمت Setting بروید و با انتخاب زبانه‌ی General و گزینه‌ی Accessibility دکمه‌ی Increase Contrast را لمس کنید.اگر از والپیپر خاکستری استفاده کردید بهتر است شفافیت صفحه را کاهش دهید و اگر سپید را برای این کار انتخاب کرده‌اید، مطمئن شوید که این قابلیت در قسمت تنظیمات دستگاه غیر فعال باشد.

والپیپر خود را بر روی دستگاه نصب کنید؛

زمانی که شفافیت صفحه را به درستی تنظیم نمودید به قسمت Setting بروید و پس از انتخاب گزینه‌های Wallpaper و Choose a New Wallpaper در بخش All Photos، کاغذ دیواری مجازی را که در گام‌های قبلی دانلود کرده بودید، انتخاب کنید. زمانی که والپیپر مورد نظر را پیدا کردید، گزینه‌ی Use as Wallpaper را لمس کنید و Set Home Screen را انتخاب نمایید.با انجام این تغییرات به صفحه‌ی خانه که بازگردید، باید پوشه‌ها و نوار داک در پس‌زمینه‌ی والپیپر جدید استتار شده باشد و اگر نتیجه‌ی بدست آمده رضایت کامل شما را کسب کرده است، می‌توانید با خیال راحت پوشه‌های نامرئی مورد نظرتان را بر روی صفحه‌ی خانه ایجاد کنید.

برنامه‌ی رایگان App Icons Free را از اپ‌استور دانلود کنید. سپس برنامه را باز کنید و دکمه‏ها‌ی Create Icon و Go to Link را لمس نمایید و با انتخاب Photo و سپس گزینش والپیپر دانلود شده، گزینه‌ی Choose را لمس کنید.

با انجام مراحل بالا این برنامه از شما درخواست وارد کردن URL را خواهد داشت. در این وضعیت تنها کلید space bar را لمس کنید و دو مرتبه پشت سرهم گزینه‌ی Install را انتخاب کنید. بدین ترتیب این برنامه شما را به داخل محیط کاربری سافاری راهنمایی خواهد کرد و آیکون میانبری را که برای اپلیکیشن مورد نظر طراحی کرده است را به شما نمایش خواهد داد، در این مرحله لازم است تا دکمه‌ی Share را در پایین صفحه لمس کنید و سپس گزینه‌ی Add to Home Screen را انتخاب نمایید.عنوان Shortcut ایجاد شده را با یک نقطه تعویض کنید و سپس گزینه‌ی Add را لمس کنید. بدین ترتیب باید برنامه‌ی مورد نظر، زیر پوست والپیپر خانه‌ی دستگاه پنهان شود. در مراجعات بعدی برای پیدا کردن این اپلیکیشن می‌توانید از نقطه‌ای که برای نام آن انتخاب کرده‌اید، کمک بگیرید یا این که به دنبال آخرین آیکون بر روی صفحه‎ بگردید.

وشه‌ی نامرئی خود را ایجاد کنید؛

با ایجاد اپلیکیشن‌های نامرئی در گام قبلی می‌توانید از طریق کشیدن برنامه‎های دیگر بر روی آن، پوشه‌های نامرئی خود را ایجاد کنید. برای این که از نمایش برنامه‌ی تازه منتقل شده نیز بر روی صفحه‌ی خانه جلوگیری کنید، می‌توانید این برنامه‌ی جدید را به صفحه‌ی دوم پوشه‌ی نامرئی خود انتقال دهید.

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.