برنامه هایی جالب برای بیدار شدن از خواب

1 مرداد 1397

اپلیکیشن SpinMe

 

این اپلیکیشن هم برای اندروید و هم برای iOS در دسترس است. وقتی لحظه موعود برسد، صدای آلارم این اپلیکیشن به هیچ عنوان قطع نمی‌شود، مگر اینکه برخیزید و دور خودتان بچرخید!

شما باید در جهتی که اپلیکیشن به شما می‌گوید، آنقدر بچرخید تا اپلکیشن راضی شود.

اپلیکیشن Alarm Clock,wake up guaranteed

این اپلیکیشن فقط برای اندروید در دسترس است. این اپلیکیشن هم می‌خواهد حتما و واقعا شما را از خواب بیدار کند.شیوه کار این اپ هم جالب است، اگر در خانه به وای فای متصل هستید، حتما می‌دانید که میزان سیگنال‌دهی وای فای در همه جای خانه یکسان نیست.

وقتی آلارم این اپ شروع شود، آلارم تنها در صورتی خاموش می‌شود که شما از خواب برخیزید و با گوشی خود به سمت روتر وای فای بروید تا میزان قدرت وای فای بیشتر شود. وقتی اپ حس کرد که میزان قدرت وای فای بیشتر شده، خود به خود متوقف می‌شود.اما اگر شما هم مثل من روتر وای فای داخل اتاق خوابتان قرار دارد، ناراحت نباشید. این اپ حالت Run from wifi هم دارد. در این حالت آلارم تنها در صورتی خاموش می‌شود که شما از روتر فاصله بگیرید و میزان قدرت وای فای کمتر شود.در هر صورت این اپ شما را مجبور می‌کند که بایستید و چند قدمی حرکت کنید و تا آن زمان هم خواب از سرتان پریده!

با تماس یک آدم غریبه از خواب برخیزید!

شیوه کار اپلیکیشن Wakie بسیار جالب است.شما بعد از ثبت‌نام می‌توانید جز خواب‌آلوها باشید یا بیدارکننده‌ها! تصور کنید که می‌خواهید صبح ساعت ۶، از خواب بیدار شوید، به شیوه مرسوم ساعت برخاستن را در اپ تنظیم می‌کنید. در این زمان یکی از کاربران پرشمار اپ که معمولا از میان کسانی انتخاب می‌شود که هم‌سن و از جنس مخالف شماست، از طریق اپ تماسی با شما می‌گیرد و بیدارتان می‌کند!به صورت معکوس شما می‌توانید هرگاه اراده کردید، جزو کاربرانی باشید که وظیفه بیدار کردن دیگران را به عهده می‌گیرند! در این صورت دکمه Wake Someone Up را باید بزنید، کسی به شما پیشنهاد می‌شود و شما باید کارتان را به درستی انجام بدهید!

جالب است که کسی شما او را از خواب بیدار کرده‌اید، می‌تواند به کیفیت کار شما نمره بدهد! اگر در زمانی به هر علت کاربری نبود که شما را از خواب بیدار کند، این اپ تماس خودکار با شما می‌گیرد و شما را از خواب بیدار می‌کند.

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.