نظیم قرارهای کاری در گوشی هوشمند

1 مرداد 1397

امروزه ابزارهای هوشمند به دستیارهای قابل اعتمادی برای کاربران و مخاطبان این دستگاه‌های دیجیتال تبدیل شده‌اند و گوشی‌ها و تبلت‌های هوشمند، با کمک برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های مختلفی که در حوزه‌ی مدیریت وظایف روزانه طراحی و تولید می‌شوند، این توانایی را بدست آورده‌اند تا مخاطبان خود را در انجام هر چه بهتر امور روزمره و کاری یاری دهند. Tempo Smart Calendar از جمله‌ی اپلیکیشن‌های تولید شده در این حوزه می‌باشد که به رغم سابقه‌ی نه چندان طولانی مدت‌اش، توانسته است در بین علاقه‌مندان این قبیل اپلیکیشن‌ها برای خود جایگاه ویژه‌ای بدست آورد.

طراحان اپلیکیشن Tempo Smart Calendar به تازگی نسخه‌ی به روزرسانی شده‌ی این برنامه را همراه با قابلیت‌ها و توانایی‌های جدید روانه‌ی بازار کرده‌اند، در این ویراست جدید که نسخه‌ی 1.6 نام گرفته است، ویژگی‌هایی همچون طراحی ویجت جدید برای استفاده در قسمت Notification Center، قابلیت interactive notifications و پشتیبانی از ده زبان تازه به توانایی‌های پیشین Tempo Smart Calendar افزوده شده است.

ویجت جدید طراحی شده برای اپلیکیشن Tempo کاربر را همواره درباره‌ی قرارهای مختلفی که در طول شبانه‌روز تنظیم کرده است، با خبر نگاه می‌دارد و اجازه نمی‌دهد ریتم فرآیند کاری برای مخاطبان برنامه، به دلیل فراموشی قراری مهم از ضرباهنگ بیفتد. اپلیکیشن Tempo همچنین این توانایی را دارد که رخدادها و eventهای ثبت شده را در مواقع لزوم به مخاطب برنامه گوشزد نماید و مخاطب خود را از نام و مشخصات Contactهایی که در رخداد مورد نظر شریک هستند، با خبر کند. هر زمان که کاربر اپلیکیشن مایل باشد، رخداد جدیدی را در حافظه‌ی برنامه‌ی Tempo ثبت و ضبط کند، کافی است، دکمه‌ی «+» را در محیط کاربری اپلیکیشن انتخاب نماید تا از این طریق بتواند، رخداد و رویداد جدید را با جزئیات مورد نظر، در حافظه‌ی برنامه ذخیره کند.

از جمله قابلیت‌های تازه‌ی اپلیکیشن Tempo Smart Calendar اعلان‌ها و Notificationهای متنوعی است که با هدف اطلاع‌رسانی مداوم و مستمر به مخاطب برنامه طراحی شده‌اند، این اعلان‌ها و Notificationهای متعدد در کنار وظیفه‌ی اطلاع‌رسانی که به عهده دارند، این امکان را نیز برای مخاطبان فراهم می‌کنند، تا پس از مشاهده‌ی اعلان جدید بر روی صفحه‌ی دستگاه خود، مستقیماً با انتخاب پیام نمایش داده شده، فعالیت مورد نظر خود را به انجام رساند. در نسخه‌ی جدید اپلیکیشن Tempo مخاطب این امکان را دارد تا Taskهایی مانند برقراری تماس‌های تلفنی، تشکیل کنفرانس‌های مجازی، بررسی وضعیت پروازهای ثبت شده و … را با ورود به این قسمت به نتیجه برساند. برای فعال کردن این قابلیت و استفاده از ویژگی‌های جدید اپلیکیشن Tempo مخاطب برنامه می‌بایست، پس از باز کردن Tempo، از طریق مسیر Alerts > Smart Alerts > Enable Action Alerts این ویژگی را فعال کند.

از جمله ویژگی‌های جدید دیگری که به نسخه‌ی 1.6 اپلیکیشن Tempo Smart Calendar اضافه شده است، امکانی است که طراحان برنامه نام Evening Alert را برای آن انتخاب کرده‌اند، در واقع این ویژگی به مخاطب این فرصت را می‌دهد تا قرارهای مهم کاری برای روز بعد را در قسمت Evening Alert دسته‌بندی کند بدین ترتیب، اپلیکیشن Tempo یک روز پیش از فرا رسیدن موعد قرار کاری، از طریق نمایش پیغام‌های خاص، چندین ساعت زودتر، قرار کاری مورد نظر را به مخاطب برنامه یادآوری می‌نماید.

ده زبان جدیدی که در ویراست جدید اپلیکیشن Tempo Smart Calendar توسط این برنامه مورد پشتیبانی قرار می‌گیرند، عبارت‌اند از زبان‌های چینی، دانمارکی، فنلاندی، نروژی، ژاپنی، کره‌ای، لهستانی و روسی.

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.