قفل اختصاصی برای ios8

1 مرداد 1397

بعضی از tweak ها قابلیت های iPhone و یا iPad شما را به کلی تغییر می دهند، اما واقعا خیلی از آنها حتی ارزش تست کردن را هم ندارند و فقط وقت و پول شما را تلف می کنند، ما به شما اطمینان می دهیم که Atom جزء دسته دوم نیست و واقعا ارزش تست کردن را دارد.

 

بعد از جیلبریک کردن و نصب Atom شما امکان تغییر در نحوه نمایش صفحه lockScreen خود را دارید و می توانید نحوه کار و ظاهر و امکانات آن را با توجه به میل خودتان تغییر دهید و دلخواه سازی کنید. یکی از ایراداتی که کاربران به lockScreen در گوشی های اپل می گیرند این است که امکان باز کردن و یا دسترسی به اپ ها از صفحه قفل برای کاربران در نظر گرفته نشده است، اما با کمک توویک Atom شما امکان دسترسی به لیست برنامه های انتخابی خود در میانه صفحه قفل را خواهید داشت.

برنامه Atom  به شما امکان می دهد تا ۶ اپ را برای اجرا از صفحه قفل انتخاب کنید و از این پس بتوانید از صفحه lockScreen آن ها را باز نمایید. شما در انتخاب اپ ها در صفحه قفل هیچگونه محدودیتی ندارید و هر یک از برنامه های نصب شده در آیفون برای شما در صفحه قفل در دسترس خواهد بود.

در بسیاری از tweak هایی که تاکنون شاهد آن ها بوده ایم امکان تنظیم کردن و مدیریت افزونه ها آنچنان مد نظر توسعه دهندگان نبوده، اما اکنون در این tweak کاربران با یک پنل مدیریت ساده برای دسترسی به تنظیمات مواجه هستند که در نوع خودش جای تقدیر دارد.

برای دسترسی به این امکان کافی است بعد از جیلبریک به Cydia رفته و سورس BigBoss را بیابید، در این لیست Atom for iOS 8 را پیدا و نصب کنید.

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.