اموزش راه اندازی گوشی ایفون برای اتصال با ساعت هوشمند اپل

1 مرداد 1397

ساعت‌های هوشمند اپل، تقریباً در هنگام خرید، به صورت حاضر و آماده در اختیار کاربران قرار می‌گیرند و به غیر از روشن کردن دستگاه و تنظیمات معمول ابتدایی، نیازی به انجام کار خاص دیگری احساس نمی‌شود، اما بهرحال تجربه‌ی افراد معدودی که تاکنون دستشان به ساعت حالا دیگر محبوب شده‌ی اپل رسیده است، نشان می‌دهد، ریزه‌کاری‌هایی نیز وجود دارند که انجام به موقعشان، راه‌اندازی و استفاده از ساعت اپل را برای مخاطب بسیار ساده‌تر و راحت‌تر می‌نماید.

 

به عنوان اولین نکته باید توجه داشته باشید که نمونه‌های مختلف ساعت اپل تنها با آیفون 5 و مدل‌های جدیدتر سازگار هستند و از آیفون 4 اس و نسخه‌های قدیمی‌تر پشتیبانی نمی‌کنند، بنابراین اگر تصمیم دارید تا در کنار گوشی آیفون خود از ساعت اپل نیز بهره‌مند شوید، اگر هنوز از مدل‌های قدیمی‌تر استفاده می‌کنید، بهتر است هر چه زودتر مدل جدیدتری را برای این منظور تهیه کنید.

برای این که بتوانید گوشی آیفون خود را با ساعت اپل هماهنگ کنید، نیازمند نصب اپلیکیشن Apple Watch بر روی گوشی آیفون خود هستید، برای نصب این اپلیکیشن نیز لازم است تا از نسخه‌ی 8.2 یا ویراست‌های جدیدتر سیستم‌عامل ios بر روی گوشی آیفون خود استفاده کنید. بنابراین، اگر تاکنون سیستم‌عامل گوشی آیفون خود را به هر دلیلی به نسخه‌ی 8.2 یا ویراست‌های بالاتر آپدیت نکرده‌‎اید و قصد تهیه‌ی ساعت اپل را دارید، حتماً تا پیش از خرید ساعت اپل مورد نظر خود، این به‌روزرسانی را انجام دهید.

اپلیکیشن‌ها و برنامه‌هایی که برای ساعت اپل عرضه شده‌اند، همگی تقریباً نسخه‌ی تکامل‌یافته‌ای از اپلیکیشن‌هایی هستند که می‌شناسید، دوستشان دارید و همه روزه بر روی گوشی آیفون خود از آن‌ها استفاده می‌کنید، خوشبختانه بسیاری از این اپلیکیشن‌ها در چند ماه گذشته و تا زمان عرضه‌ی ساعت اپل به مخاطبان علاقه‌مند، برای استفاده بر روی ساعت‌های اپل از سوی دولوپرهای آن‌ها به‌روزرسانی و آپدیت شده‌اند.

اگر چه در حال حاضر کار خاصی برای دسترسی به اپلیکیشن‌های ویژه برای استفاده بر روی ساعت اپل نمی‌توانید، انجام دهید، اما اگر بسیار مشتاق هستید تا هیچ اپلیکیشنی را بر روی ساعت اپل خود از دست ندهید، لااقل این امکان را دارید تا به اپلیکیشن‌های موجود در اپ استور سری بزنید و برنامه‌هایی را که به عنوان اپلیکیشن‌های آماده برای استفاده بر روی ساعت اپل، دسته‌بندی شده‌اند، مروری بکنید.

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.