ویژگی imessage ایفون و ایپد

1 مرداد 1397

imessage قابلیت جدیدی در ایفون و ایپد است که ترکیبی از قابلیت های smsو mmsمی باشد.با استفاده از این قابلیت شما می توانید با دوستانی که دارای گوشی هوشمند اپل هستند ارتباط داشته باشید.شما برای بهرمند شدن از این ویژگی نیازمند اینترنت و آپدیتios5می باشید.از طریق imessage می توانید بدون هیچ هزینه ای برای دوستان خود پیام ارسال نماییدومی توانید از ویژگی هایی ماننددریافت Delivered بعد از ارسال پیام،دریافت Read در صورت خوانده شده پیام ومشاهده تایپ کردن شخص مقابل بهرمند شوید.

 

ترفند هایی برای استفاده بهتر از imessage وجود دارد ما شما را با این ترفند های اشنا می کنیم.گر مي‌خواهيد نوتيفيکشن‌ها تمرکز شما را به‌هم نزند از اين ويژگي استفاده کنيد. در اين حالت، تمامي هشدارها و نوتيفيکشن‌ها يک‌جا جمع شده و آيفون با صداي بيپ يا لرزش کوچک به شما اطلاع مي‌دهد. Do not Disturb را مي‌توانيد به يک پيام محدود کنيد؛ پيام مورد نظر را باز کرده، از قسمت Details گزينه Do Not Disturb را فعال کنيد. براي خارج شدن از پيام گروهي، Details را انتخاب کرده و سپس Leave this Conversation را انتخاب کنيد.برای اشتراک گذاری مکان خودپيام مورد نظر را باز کرده، از قسمت details گزينه Share my Location را انتخاب کنيد. تغيير نام پيام گروهي: پيام گروهي را باز کرده، از Details در قسمت بالا مي‌توانيد نام جديدي را وارد کنيد. براي ديدن تمام عکس‌هاي موجود در پيام، به Details و قسمت Attachments رجوع کنيد. به‌منظور فرستادن پيام صوتي، پيام را باز کرده و آيکون ميکروفون در سمت راست لمس و براي ضبط کردن صدا آن‌را نگه‌داريد.براي ارسال فايل ويدئويي از سمت چپ پيام، آيکون دوربين را لمس کنيد. براي چک کردن پيام‌هاي موجود در مک، آيپد 2 و يا آيفون دوم، از Settings، بخش Messages و Text Forwarding را فعال کرده و کدي که در دستگاه دوم نمايش داده شده را وارد کنيد.از اين مسير به منظور مسدود کردن پيامي اقدام کنيد: Settings>Messages>Blocked>Add New

تنظيم ويبره سفارشي: ابتدا از قسمت Contacts مخاطب مدنظر خود را پيدا کرده و گزينه Edit را انتخاب کنيد. از بخش Vibration و Create New Vibration ويبره خود را تنظيم کنيد.

فعال سازیimessage

ابتدا به setting رفته و گزینه messages را انتخاب کنید و سپس imessage را طبق تصویر زیر از حالت off به حالت on تغییر دهید.

بعد از on شدن پیامی مبتنی بر فعال سازی توسط اپراتور دریافت خواهید کرد که با ok کردن آن فقط برای بار اول هزینه ای حدود 150 تومان از شما کسر شده و این سرویس فعال میشود برای دفعات بعد اگر imessage را off کردین برای فعال سازی مجدد پیام را cancel کنید.اپل ایدی و رمز خود را وارد کرده و گزینه sign in را تب کنید.پس از اتمام مراحل ذکر شده در بالا با تصویر زیر مواجه میشوید که نشان از فعال سازی سرویس imessage شما دارد.در پایان کار ایمیل طرف مقابل را در کانتکت با یک اسم جدید یا ادیت کردن نام فرد ثبت کنید و بر روی send message تب کنید در این حالت اگر ایمیل را انتخاب کنید برای شخص imessage ارسال میشود.

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.