نصب GM در IOS9

4 تیر 1397

 کاربران عادی نیز می‌توانند بدون نیاز به ثبت UDID مخصوص دولوپرها یا داشتن پروفایل نسخه‌ی بتای این سیستم‌عامل و تنها با دسترسی به فایل IPSW متناسب با دستگاه ios خود، همین امروز نیز، از نسخه‌ی نهایی ios 9 بر روی دستگاه مورد نظر خود استفاده کنند. البته، پیش از آن که نسخه‌ی GM سیستم‌عامل ios 9 را بر روی دستگاه ios خود نصب کنید، بهتر است به موارد زیر توجه داشته باشید:

اگر چه نسخه‌ی GM بسیار به نسخه‌ی عمومی سیستم‌عامل ios 9، نزدیک خواهد بود و مشکلات نرم‌افزاری نسخه‌ی بتا را نیز نخواهد داشت، اما بهتر است هنگام نصب این نسخه، احتیاط‌های لازم را به عمل آورید.

حتماً از دانلود فایل IPSW از منابع غیر قابل اعتماد بر روی دستگاه خود خودداری کنید. چرا که در این صورت این امکان وجود خواهد داشت که دستگاه خود را در معرض بدافزارها و ویروس‌های مخرب قرار دهید. بهترین گزینه‌ی موجود این است که فایل IPSW از دوست یا آشنایی تهیه کنید که به عنوان دولوپری تأیید شده نزد اپل از سیستم‌عامل ios استفاده می‌کند.

تهیه‌ی نسخه‌ی پشتیبان با استفاده از آی‌توینز یا iCloud از اطلاعات دستگاه را پیش از آغاز عملیات نصب ios 9 فراموش نکنید. بدین ترتیب، در صورتی که با مشکلی روبه‌رو شوید، دیگر نگران از دست دادن اطلاعات شخصی خود نخواهید بود.

 

نصب نسخه‌ی GM سیستم‌عامل ios 9 بر روی گوشی آیفون، تبلت آیپد و دستگاه آیپاد؛

بعد از این که موفق شدید فایل IPSW سازگار با دستگاه مورد نظر خود را تهیه کنید، گام‌های زیر را دنبال کنید تا دستگاه ios خود را به ios 9 به روزرسانی کنید.

بر روی فایل فشرده‌ی IPSW دبل کلیک کنید، تا به اطلاعات ذخیره شده بر روی فایل دسترسی پیدا کنید.برنامه‌ی آی‌تیونز را باز کنید.گوشی آیفون، تبلت آیپد یا دستگاه آیپاد تاچ خود را به سیستم مک یا کامپیوتر پی‌سی خود متصل کنید.در گوشه‌ی سمت چپ و در بالای صفحه‌ی برنامه‌ی آی‌تیونز، دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید و زبانه‌ی Summary را پیدا کنید.کلید Option  یا Shift در ویندوز را نگه داشته و گزینه‌ی Update iPhone… iPad, iPod touch را انتخاب کنید. در این مرحله فایل .IPSW را که پیش‌تر آماده کرده‌اید، انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه‌ی Open کلیک کنید.در صورتی که با پیام به‌روزرسانی دستگاه به ios 9 از سوی برنامه‌ی آی‌تیونز، مواجه شدید، بر روی OK کلیک کنید.در ادامه‌ی کار اگر بعد از خاموش و روشن شدن دستگاه، با پیغام Slide to upgrade مواجه شدید، برای ادامه‌ی کار، صفحه‌ی نمایش دستگاه را به سمتی بکشید. در این مرحله، دستگاه شما یک بار دیگر خاموش و روشن خواهد شد و صفحه‌ی خوش‌آمدگویی Hello را بر روی اسکرین مشاهده خواهید کرد. برای انجام تنظیمات اولیه تنها کافی است تا دستورالعمل‌های نمایش داده شده بر روی صفحه را گام به گام دنبال کنید.

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.