فعال کردن timer music apple

4 تیر 1397

مطمئنا گاهی پیش آمده که در حین گوش دادن به موسیقی به خواب روید، اما شاید جالب باشد که بدانید با تنظیم Music Sleep Timers می‌توانید مانع از ادامه ی پخش موسیقی و مصرف باتری دستگاه شوید.Music Sleep Timers ویژگی جدیدی نیست و از سال‌‌ها پیش تلویزیون‌ها و استریو‌ها بدان مجهز شده‌اند. اگر شما سابقه‌ی این را دارید که در طول شب بر روی صندلی راحتی مورد علاقه‌تان به خواب رفته و چندین ساعت بعد بیدار شده و با تلویزیون روشن یا رادیوی در حال پخش مواجه شوید، ساعت‌سنج خواب گزینه‌ی مناسبی برای شما خواهد بود، چرا که این برنامه با خاموش کردن تلویزیون یا رادیو‌ی شما باعث صرفه جویی در مصرف برق و هزینه می‌شود.

 

تنظیم Timer خواب برای Apple Music و Beats 1 بر روی آیفون، آیپد و آیپاد تاچ؛

برنامه‌ی Music app را باز کنید و آهنگی را بنا بر سلیقه‌ی شخصی در سرویس Apple Music یا ایستگاه رادیویی Beats 1 برای پخش، انتخاب نمایید.پس از انجام مرحله‌ی بالا، برنامه‌ی Clock app را از روی صفحه‌ی خانه‌ی گوشی آیفون یا تبلت آیپد خود باز کنید.زبانه‌ی Timer را در محیط کاربری برنامه، لمس کنید. ساعت و دقیقه‌ای را که می‌خواهید با فرا رسیدن آن، دستگاه ios شما پخش موسیقی را متوقف کند، در این قسمت تعیین نمایید.گزینه‌ی When Timer Ends را انتخاب کنید.

 به سمت پایین صفحه‌ی نمایش دستگاه، اسکرول کنید.در فهرست موجود از میان گزینه‌های مختلفی که در اختیار دارید، عبارت Stop Playing را لمس نمایید.در این مرحله در بالای صفحه‌ی نمایش و در گوشه‌ی سمت راست، گزینه‌ی Set را انتخاب نمایید.با انجام مراحل بالا، گزینه‌ی Start را لمس کنید تا قابلیت Timer خواب برای Apple Music و Beats 1 فعال شود.

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.