تشکیل folderجدید در iphoneوipad

4 تیر 1397

راهنمای ایجاد پوشه‌ی جدید بر روی آیفون یا آیپد:

ابتدا به صفحه‌ی خانه‌ی دستگاه مورد نظر خود وارد شوید. اپلیکیشنی را که قصد دارید تا پوشه‌ی جدیدی برای آن ایجاد کنید، لمس کنید و تا زمانی که آیکون تمام برنامه‌ها بر روی صفحه‌ی نمایش به حرکت درآیند، نگه دارید. در واقع رقص خوش‌خوشانه‌ی آیکون برنامه‌ها، به این معناست که اپلیکیشن‌های نصب شده، آماده‌ی پذیرش تغییرات مورد نظر کاربر دستگاه هستند. (اگر از گوشی آیفون 6 اس، استفاده می‌کنید، در صورتی که صفحه‌ی نمایش را با فشار زیاد لمس کنید، قابلیت 3D Touch را فعال خواهید کرد. بنابراین، بهتر است تا حد امکان صفحه‌ی نمایش را به آرامی لمس کنید و فشار دهید.)سپسهمانطور که انگشت خود را بر روی اپلیکیشن مورد نظرتان نگه داشته‌اید، آیکون برنامه را بر روی اپلیکیشن دیگری که قصد همخانه کردنش را با این اپلیکیشن دارید، بکشید. اگر نامی که به صورت خودکار توسط سیستم‌عامل iOS برای پوشه‌ی جدید، انتخاب شده است، با ذائقه‌تان همخوانی ندارد، می‌توانید نام اختصاص داده شده را لمس کنید و به هر عنوان تازه‌ای که دوست دارید، تغییر دهید و گزینه‌ی Done را انتخاب کنید.

iphone

 فضای خالی بیرون پوشه‎ی ایجاد شده را لمس کنید تا دوباره به صفحه‌ی خانه، هدایت شوید.هر اپلیکیشن دیگری را که می‌خواهید به پوشه‌ی تازه ایجاد شده منتقل کنید، انتخاب نمایید و به درون پوشه‌ی جدیدتان انتقال دهید.برای این که از حالت Edit اپلیکیشن‌ها خارج شوید، بر روی دکمه‌ی Home کلیک کنید تا دوباره آیکون‌ها، آرام و قرار همیشگی خود را بدست آورند.

اضافه کردن اپلیکیشن‌های جدید :

  به صفحه‌ی خانه‌ی دستگاه مورد نظر خود وارد شوید.اپلیکیشنی را که قصد دارید تا پوشه‌ی جدیدی برای آن ایجاد کنید، لمس کنید و تا زمانی که آیکون تمام برنامه‌ها بر روی صفحه‌ی نمایش به حرکت درآیند، نگه دارید.همانطور که انگشت خود را بر روی اپلیکیشن مورد نظرتان نگه داشته‌اید، آیکون برنامه را به درون پوشه‌ی مورد نظرتان انتقال دهید.انگشت خود را رها کنید تا برنامه، خانه‌ی جدید خود را بر روی پوشه‌ی مورد نظرتان پیدا کند.هر تعداد برنامه و اپلیکیشنی را که می‌خواهید، به درون پوشه‌ی مورد نظرتان منتقل کنید.برای این که از حالت Edit اپلیکیشن‌ها خارج شوید، بر روی دکمه‌ی Home کلیک کنید تا دوباره آیکون‌ها، آرام و قرار همیشگی خود را بدست آورند.

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.