ویژگی Auto Correction در گوشی های اندروید

4 تیر 1397

 قابلیت Autocorrect درWord با اصلاح خودكار كلمات اشتباه در هنگام تایپ، در وقت شما صرفه جویی می كند. Autocorrect با لیستی از اشتباهات املایی معمول همراه است ولی این لیست جامع نیست. وشما می توانید اشتباهات املایی خود را به آن اضافه كنید. برای اینكه ببینید Autocorrect چگونه كار می كند تایپ كنید teh و Spacebarرا بزنید یا یك علامت سجاوندی مانند نقطه یا كاما تایپ كنید. از آنجایی كهteh یكی از اشتباهات املایی معمول است، قبل از اینكه بفهمید آن را اشتباه تایپ كرده اید، Autocorrect ، آن را اصلاح می كند.

 ابتدا به بخش تنظیمات گوشی بروید. در قسمت Language & Input (با توجه به نسخه ی اندروید شما، ممکن است نام این قسمت متفاوت باشد) صفحه کلیدی که در حال حاضر از آن استفاده می کنید را انتخاب کنید.

در بخش “Keyboard & Input Methods” گزینه Google Keyboard را پیدا کنید و آیکن تنظیمات آن را که در سمت راست صفحه نمایش وجود دارد لمس کنید.

در مرحله بعدی ، گزینه Auto Correction را لمس کنید

در پنجره باز شده می توانید سطح عملکرد قابلیت تصحیح خودکار را ویرایش کنید. برای غیرفعال نمودن قابلیت تصحیح خودکار کافیست گزینه Off را انتخاب کنید.

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.