ویژگی airdrop در ایفون و ایپد

4 تیر 1397

AirDrop یک ویژگی جدید است که اولین بار در Mac OS X Lion معرفی شد. این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا با کسانی که در نزدیکی شما هستند به واسطه ی شبکه ی خاص مجازی و موقتی، فایل هایی را به اشتراک بگذارید

AirDrop توسط Wi-Fi و Bluetooth کار می کند اما با شبکه ی Cellular کار نمی کند. شما حتی برای به اشتراک گذاری نیازی ندارید که در یک شبکه ی واحد باشید. بلکه به طور خودکار تا زمانی که در مجاورت هم هستید دستگاه شما یک مسیر موقتی به شبکه ی فرد دیگر باز می کند.

قدم اول: AirDrop را فعال کنید.

ابتدا Control Center را به کمک کشیدن انگشت از پایین صفحه نمایشگرتان به بالا، بازکنید.
مطمئن باشید که بلوتوث و وای‌فای شما روشن باشند.
بر روی AirDrop بزنید
از بین دو گزینه‌ی Contacts Only و یا Everyone یکی را انتخاب کنید.

نکته: اگر Contacts Only را انتخاب کردید، شما و شخص گیرنده‌ی فایل هر دو باید حساب iCloud را به‌صورت فعال داشته باشند. برای دلایل امنیتی، اپل کانتکت شمارا با دستگاه‌های دیگر تقسیم نمی‌کند تا زمانی که یک کانتکت مشابه را ردیابی کرده و قبل از کاری پیش‌نمایشی را از کانتکت‌ها در دستگاه شما نشان می‌دهد.

قدم دوم: انتقال فایل‌ها:

فایلی را که می‌خواهید به‌وسیله‌ی ایردراپ منتقل کنید؛ بیابید.
بعد از انتخاب فایل گزینه‌ی Share button را بزنید.
کانتکتی که می‌خواهید فایل را از طریق ایردراپ بفرستید، انتخاب کنید.
وقتی عملیات نقل‌وانتقال کامل شد شما باید در پایین صفحه پیغام فرستاده شدن فایل را ببینید.

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.