افزایش عمر باتری ایفون

4 تیر 1397

 روشهایی کار امد برای افزایش طول عم باتری:

 

غیرفعال کردن انیمیشن های اضافی

از طریق مسیر Settings → General → Accessibility → Reduce Motion و خاموش کردن دکمه‌ی Reduce Motion، کاری کنید تا انیمیشن های اضافی در محیط آی او اس نمایش داده نشوند:

 

غیرفعال کردن فعالیت دائمی سیری

برای اینکار باید مسیر Settings → General → Siri را طی کنید و قابلیت Hey Siri را خاموش کنید تا سیری همواره گوش به زنگ نباشد:

 

غیرفعال کردن خدمات مکان یابی

اگر از نقشه و مسیریابی استفاده ای نمیکنید، به راحتی به مسیر Settings → Privacy → Location Services بروید و Location Services را غیرفعال کنید تا شارژتان بیهوده مصرف نشود:

غیرفعال کردن دانلود های خودکار

با رفتن به Settings → App and iTunes Stores و خاموش کردن گزینه های موجود در تب Automatic Downloads، هم در حجم اینترنت مصرفی تان صرفه جویی خواهد شد و هم در مصرف باتری:

 

 امکان Cellular call از طریق Mac را غیر فعال کنید

نون این امکان برای کاربران آیفون فراهم شده است که می توانند نسبت به انجام تماس هایی با Mac از طریق گوشی آیفون اقدام کنند. این به این معنی هست که شما میتوانید آیفون خود را در گوشه ای از محل کار یا زندگی قرار داده و با این گزینه، نسبت به برقراری تماس های مورد نظر اقدام کنید. حتی اگر گوشی خود را گم کردید، می توانید از این طریق تماس بگیرید و ان را پیدا کنید. با ترکیبی از ساختارهای wi-fi و cellular و فناوری iCloud، این قابلیت ها، کاهنده شارژ باطری هستند که برای برخی از کاربران آیفون، غیر ضروری می باشد. برای خاموش کردن این قابلیت، به setting مراجعه کرده و در بخش Face Time که حتما بارها از ان برای تماس با دوستان آیفون باز خود استفاده کرده اید، گزینه iPhone Celluar Calls را غیر فعال یا disable کنید. منظور از cellular calls در واقع تماس هایی است که شما از طریق گوشی موبایل خود، با شماره های ثبت شده بر روی گوشی، از طریق اپراتورهای موبایل، تماس برقرار می کنید.  برای کاربرانی که Mac دارند نیز، برای فعال کردن گزینه تماس با آیفون از طریق این دستگاه، باید در Mac خود برنامه FaceTime را اجرا کنید. حالا بخش Preferences آن را بیاورید. گزینه iPhone Cellular Calls را فعال کنید. فراموش نکنید که با همان حساب کاربری iCloud خود در دو دستگاه به iCloud متصل باشید.

 

 اپلیکیشن های غیر ضروری را غیر فعال کنید.

 

 

مدیریت روشنایی در آیفون برای جلوگیری از کاهش شاؤز باطری

 

 

 مدیریت ارتباطات LTE و 4G برای کاهش هدر رفتن شارژ باطری
 
وقتی شما نیازی به استفاده از اینترنت پر سرعت یا تبادل اطلاعات سنگین ندارید، نیازی نیست که از اینترنت هوشمند نسل چهارم را ارتباطات بلند مدت LTE & 4G استفاده کنید. وقتی از اپلیکیشن هایی که نیازمند پهنای باند بالا می باشند استفاده نمی کنید، ضرورتی به استفاده از این 2 گزینه نیست. با سرعت دانلود ضعیف هم که فشار کم تری بر باطری موبایل شما وارد می کند، می توانید شارژ باطری را مدیریت کنید. همواره تلاش کنید، همه کارهای خود را با گوشی هوشمندی مانند آیفون به طور بهینه مدیریت کنید. بهینه سازی مصرف و استفاده اثربخش از منابع را در زندگی می توانید از گوشی آیفون شروع کنید. قطعا نتایج خوبی خواهید گرفت و از میزان اعتیاد شما به آیفون بازی هم کاسته خواهد شد! با ورود به بخش تنظیمات و انتخاب CELLULAR، می توانید نسبت به ENABLE یا DISABLE قابلیت های 4G یا LTE اقدام کنید. 

غیرفعال کردن والپیپرهای متحرک

کافی است به مسیر Settings → Wallpaper → Choose New Wallpaper بروید و یک والپیپر ثابت را به جای والپیپر متحرک دیوایس تان انتخاب کنید:

 

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.