ویژگی جدید ‘Low Power Mode’ در iOS 9

4 تیر 1397

iOS 9 از حالت ویژه‌ای به نام Low Power Mode بهره‌مند شده که برای اولین‌بار در iOS به‌کارگرفته شده است. اپل هر آنچه در توان داشته را به کار بسته تا بتواند با استفاده عادی شما چندین ساعت به میزان ممکن استفاده از باتری دستگاه بیفزاید.

با فعال‌سازی این قابلیت، ویژگی‌هایی مانند افکت‌های تصویری، همگام‌سازی برنامه‌ها در پس‌زمینه و حتی همگام سازی ایمیل‌ها از کار خواهند افتاد تا بتوانید تا حد امکان در مصرف باتری صرفه‌جویی کنید. از صفحه مربوط به تنظیمات و مشخصه‌های باتری در منوی اصلی تنظیمات گوشی می‌توانید این قابلیت را فعال کنید تا در زمان نیاز بتوانید برای مدت بیشتری از گوشی خود استفاده کنید. نکته مثبت اینکه با شارژ مجدد گوشی، این قابلیت مجددا غیرفعال خواهد شد تا بر استفاده شما از دستگاه تاثیر منفی نداشته باشد.

اپل ادعا کرده فعال کردن این قابلیت می‌تواند تا 3 ساعت بر زمان ممکن برای استفاده شما از گوشی بیفزاید. شرکت اپل همچنین نمایش ویژگی‌ها و اطلاعات مربوط به باتری را اکنون در قالبی با جزئیات بیشتر در اختیار کاربران قرارداده است. اکنون می‌توانید میزان مصرف باتری را در قالب نمایش‌های مربوط به هفت روز و یا 24 ساعت گذشته به‌طور مبسوط مشاهده کنید. لمس کلید جزئیات نیز نشان خواهد داد که کدام برنامه‌ها باتری را در پس‌زمینه و کدام‌یک در پیش‌زمینه مصرف می‌کنند.

از iOS 9 به بعد، باتری یک تب جدیدی برای این ویژگی پیدا کرده که می‌توانید به دلخواه آن را فعال یا غیرفعال کنید. برای پیدا کردن Low Power Mode به Setting > General > Usage > Battery Usageمراجعه کنید.مصرف باتری هم یک ویژگی مخفی تازه‌ای پیدا کرده که با لمس جزییات آن اطلاعاتی نظیر میزان روشن بودن نمایشگر و باز بودن هر اپ یا برنامه سیستمی به شما نشان داده می‌شود. این ویژگی در پیدا کردن اپ‌های پرمصرف بسیار مفید خواهد بود.

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.