اموزش ریست کردن galaxy note 4

4 تیر 1397

اگر به دلیل ایجاد مشکلی می خواهید گوشی خود را ریست فاکتوری کنید، حتما از اطلاعات گوشی خود پشتیبان تهیه کنید چون پس از ریست دسترسی به این اطلاعات نخواهید داشت.دو راه برای ریست کردن گلکسی نوت  وجود دارد راه اول ریست نرم (Soft Reset) هست که باعث می شود تنظیمات گوشی شما به حالت اولیه برگردد. توجه داشته باشید که این تنظیمات مجددا قابل بازگردانی نخواهد بود.راه دوم نیز ریست سخت افزاری (Hard reset) اگر به دلیل ایجاد مشکلی شما نیاز به ریست فاکتوری (بازگرداندن کامل گوشی به حالت اولیه) دارید شما باید با استفاده از کلید های ترکیبی ریست سخت افزاری انجام دهید. با hard Reset کردن موبایل و یا تبلت خود تمامی تنظیمات به حالت اولیه بر گشته و اطلاعات حافظه MicroSD نیز به صورت کامل حذف خواهد شد.

 

 نحوه Hard Reset کردن Samsung Galaxy Note 4 ;

در ابتدا موبایل خود را خاموش نمایید و سپس دکمه زیاد کردن صدا (ولوم بالا) و کلید Home و کلید Power را به طور همزمان فشار دهید و نگه دارید.زمانی که موبایل شما شروع به ویبره زدن کرد دکمه Home و دکمه Power را رها نمایید و فقط دکمه ولوم بالا را نگه دارید.اکنون برای شما سیستم ریکاوری اندروید لود می شود حال و در اینجا میتوانید دکمه ولوم بالا را هم رها نمایید.در صفحه ای که برای شما به نمایش در میاید میتوانید با استفاده از دکمه های بالا و پایین ولوم برای جابجایی بین منو ها استفاده نمایید و برای انتخاب گزینه ها هم از دکمه POWER استفاده نمایید.در صفحه ای که برای شما باز شده است گزینه ی wipe data / factory reset را انتخاب نمایید. سپس گزینه Yes — delete all user data را انتخاب کنید.موبایلSamsung Galaxy Note 4 شما زمانی Hard Reset میشود که شما گزینه ی Reboot system now را انتخاب کنید.ریست سخت افزاری گوشی شما انجام شد.

 

نحوه یsoft reset کردن در samsung galaxy note4 ;

گوشی خود را روشن کنید و قفل صفحه را باز نمایید .به تنظیمات “Settings app”مراجعه کنید.  ” user and backup” را بیابید.گزینه “Backup and reset” را انتخاب کنید. “Factory data reset” را انتخاب و سپس “Reset device” را کلیک کنید.بعد از این مراحل “Delete all” را انتخاب کنید.   حال گوشی شما شروع به ریست اطلاعات و تنظیمات در مدت زمان کوتاهی خواهد کرد.

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.