حل مشکل عدم چرخش صفحه نمایش iPhone 6 Plus

4 تیر 1397

کی از جذاب ترین ویژگی هایی که همراه با آیفون های با صفحه نمایش بزرگ عرضه شد, قابلیت چرخش صفحه ی خانگی آن است. بطوریکه نوارابزاری که در پایین صفحه خانگی قرار دارد, به گوشه هدایت شده و آیفون, به آیپدی کوچک شبیه می شود(همانند تصویر بالا). برای انجام این کار, کافیست گوشی آیفون خود را از حالت عمومی به افقی برگردانید و تا زمانیکه قفل چرخش صفحه فعال نباشد, این روال می تواند ادامه داشته باشد.

 

 

گاهی اوقات ممکن است با چرخاندن آیفون, صفحه ی خانگی آن ثابت بماند اما اگر برنامه ای که از این قابلیت پشتیبانی می کند را اجرا کنید, صفحه ی آن چرخش کند. دلیل این مشکل بسیار ساده بوده و مرتبط با تنظیمات بزرگنمایی صفحه نمایش آیفون می باشد. احتمالا شما قابلیت چرخش صفحه نمایش را با استفاده از گزینه ی Zoomed View فعال کردید. برای حل مشکل فوق مراحل زیر را دنبال کنید:

به برنامه ی تنظیمات بروید و وارد قسمت Display and Brightness شوید.
در قسمت Display Zoom, گزینه ی View را انتخاب کنید.
در صفحه ی باز شده, حالت نمایش Standard را انتخاب کنید, دکمه ی Set را فشار دهید و تغییرات اعمال شده را تایید کنید.
به صفحه ی خانگی آیفون برگردید و گوشی خود را از حالت عمودی به افقی بچرخانید.

 

مهم: قبل از انجام مراحل فوق, قفل چرخش صفحه نمایش را بررسی کنید که فعال نباشد. در صورت فعال بودن, تصویر قفل کوچکی که فِلشی به دور آن می باشد, در بالای سمت راست صفحه نمایش قابل مشاهده است. فعال بودن این قفل باعث می شود تا آیفون تمام تنظیمات مرتبط با چرخش صفحه نمایش را در نظر نگیرد و این ویژگی را در داخل برنامه ها و صفحه ی خانگی, غیر فعال کند.

اگر با انجام مراحل فوق باز هم مشکل برطرف نشد, گوشی خود را به حالت افقی قرار داده و با قدرت تکان دهید زیرا گاهی اوقات بطور موقتی شتابسنج گوشی از کار افتاده یا حساسیت آن کم می شود که با انجام اینکار مشکل شتابسنج حل می شود.

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.