چگونه حالت ذخیره انرژی را در آی او اس 9 فعال کنیم؟

4 تیر 1397

حالت ذخیره انرژی (Low Power Mode) یکی از ویژگی های آی او اس 9 است که سایر ویژگی ها را محدود یا غیرفعال می کند تا عمر باتری افزایش یابد.

اگر بخواهیم در این موضوع کمی ریز شویم، باید بگوییم این ویژگی بعضی سنسورهای دستگاه را خاموش می کند و همین کار را در مورد اعلان ها و 

رفرش اپلیکیشن ها در پشت صحنه نیز انجام می دهد. همچنین دستگاه سریع تر به خواب می رود و روشنایی صفحه کاهش می یابد. 

سرعت پردازنده و شبکه نیز کاهش می یابد تا از مصرف زیاد انرژی جلوگیری شود.

حال که با این ویژگی کمی آشنا شدیم، بهتر است برویم سراغ اصل مطلب و پاسخ این سوال را بدهیم: «چگونه این کار را بکنیم؟»

برای فعال کردن این حالت:

وارد تنظیمات (Settings) شوید.

 


 

بخش باتری (Battery) را بیابید و وارد آن شوید

 


گزینه حالت ذخیره انرژی را فعال کنید.

 

به محض اینکه گزینه فعال شود، پیامی ظاهر می شود و از شما می خواهد درخواست خود را تایید کنید. 

پس از تایید، نشانگر باتری به رنگ زرد درمی آید که نشان میدهد این ویژگی در گوشی شما فعال شده است.

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.