چگونه فلاش آیفون را برای اعلام نوتیفیکشن‌ها فعال کنیم؟

4 تیر 1397

روزانه تعدادی پیام، تماس و… در اسمارت فون خود دریافت می‌کنیم که این پیام‌ها توسط یک صدا یا هشدار خاصی به ما اطلاع داده می‌شوند. عده‌ای از هشدار‌های صوتی استفاده می‌کنند، برخی حالت ویبره (لرزش) و تعدادی نیز حالت ترکیبی از هر دو را انتخاب می‌کنند اما همیشه راه‌هایی برای متفاوت بودن وجود دارد. پس اگر دوست ندارید که همانند سال‌های 2006 از اعلانیه‌های اسمارت فون از طریق هشدار صوتی استفاده کنید، می‌توانید استفاده از فلاش گوشی را جایگزین آن نمایید.

 

کمپانی اپل بر روی اسمارت فون‌های خود قابلیتی را قرار می‌دهد که کاربر از طریق آن می‌تواند به جای هشدار صوتی و لرزش از طریق فلاش LED دستگاه مطلع اعلانیه‌های خود شود، اما اغلب کاربران از این ویژگی مطلع نیستند. پس اگر شما نیز یک آی‌فون دارید و دوست دارید بین دوستان خود متتفاوت باشید، بهتر است ادامه مقاله را از دست ندهید.

برای شروع کار به بخش تنظیمات (Settings) بروید. آیکون آن در صفحه خانگی شما (home) وجود دارد.

بعد از باز شدن صفحه تنظیمات به سربرگ عمومی (General) بروید. از این بخش امکان تنظیمات عمومی نظیر تنظیم ساعت و… وجود دارد (البته فعلا با این تنظیمات کاری نداریم).

حال به بخش Accessibility بروید تا بتوانید روش‌های دسترسی خود به گوشی را تغییر دهید.

اکنون برای تنظیم فلاش گوشی به عنوان اطلاع از نوتیفیکشن یا اعلانیه‌ها در زیر سربرگ Hearing گزینه LED Flash for Alerts را با کشیدن اسلایدر کنارش فعال کنید (برای غیرفعال کردن نیز از همین طریق وارد عمل شوید).

اکنون می‌توانید به صفحه اصلی دستگاه باز گردید و منتظر پیامی از سوی دوستان (و یا ایرانسل)‌ باشید تا در حین دریافت آن گوشی شما شروع به هشدار دادن از طریق فلاش خود کند. در هشدار‌های عادی نظیر دریافت پیام و… فلاش سه بار هشدار را پخش می‌کند و سپس متوقف می‌شود اما اگر شما یک تماس ورودی داشته باشید هشدار دادن از طریق فلاش دستگاه ادامه می‌یابد تا اینکه تماس قطع یا جواب داده شود.کاربران آی‌فون 4 به بعد که از نسخه بالاتر از iOS 5 استفاده می‌کنند می‌توانند از طریق روش مذکور هشدار با فلاش را فعال کنند

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.