تعمیرات تخصصی انواع گوشی

1 مرداد 1397

با توجه به رشد روز افزون استفاده از گوشی های موبایل و نیاز کاربران به بررسی فنی و انتخاب گوشی مورد علاقه خود، با راه اندازی این وب سایت تصمیم گرفتیم که در این زمینه به کاربران عزیز مشورت لازم را ارائه دهیم.

مدیران فنی که در این وب سایت به پرسش های کاربران پاسخ می دهند، کار تعمیر انواع گوشی موبایل را انجام می دهند و در این زمینه دارای تخصص کافی می باشند.

در صورتیکه قصد خرید گوشی جدید و یا تعویض گوشی خود را دارید، متخصصین حاضر در این وب سایت تمام سعی خود را می کنند که بهترین مشاوره را به شما ارئه دهند تا بتوانید به خوبی تصمیم گیری کنید. اما تصمیم نهایی به عهده خود شما می باشد و مسئولیتی به عهده این وب سایت نمی باشد.

امیدوار هستیم که با ارائه راه حل های صحیح و فنی یاری گر شما باشید

دیگر مطالب سایت تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

با همه گیر شدن استفاده از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها در سال‌های اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه‌ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است، اما عدم وجود خدمات پس‌از فروش مناسب و عدم حظور مستقیم کمپانی‌ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه‌های غیرمجاز و غیر حرفه‌ای زیادی شد که در 80% موارد دستگاه موبایل مراجعه کننده به درستی تعمیر نشده یا قطعات غیر اصلی در تعمیرات گوشی استفاده شده و دستگاه بعد از کمی کارکرد از کار افتاده است. بنا‌براین با توجه به نیازهای موجود مشتریان برای تعمیرات موبایل و عدم سرویس دهی مناسب بیش‌تر تعمیرگاه‌ها ما را برآن داشت تا خدمات متفاوت و حرفه‌ای را برای شما تدارک ببینیم و تعمیرات موبایل را از طریق شبکه جهانی اینترنتی برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم کنیم، بدین گونه که نیاز به مراجعه به یک مکان فزیکی برای مشتریان عزیز از بین برود و در وقت و هزینه صرفه‌جویی بسیاری شود. ما باسرویس رایگان تحویل درب منزل ، دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از بازبینی دستگاه توسط تیم کارشناسی مجرب و با سابقه خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصلی به شما اعلام می‌کنیم و در صورت تأیید شما، ما اقدام به تعمیرات دقیق دستگاه با قطعات اصلی و هلوگرام‌دار می‌کنیم و سپس بعداز تعمیرات مراحل رفع مشکل و تست کارکرد از دستگاه انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید به دفتر شرکت تشریف آورده و با مسئولین تعمیرات شخصاً صحبت کنید. در موقع تحویل دستگاه به ما تمامی متعلقات دستگاه مثل: کارت حافظه جانبی، قاب پشتی دستگاه در صورت باز شدن،باتری و.. به شما تحویل داده می‌شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند و امانت داری از موبایل و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است.